Wydawnictwo Colorful Media


Wydawnictwo z przyszłością!

Colorful Media to wydawnictwo znane z magazynów, między innymi językowych. Wyróżniamy kilka tytułów, tj. Business English Magazine, English Matters, Deutsch Aktuell, Français Présent, ¿Español? Sí, gracias, Ostanowka: Rossija!, StartUp Magazine oraz Italia Mi piace. Każdy poświęcony jest fanom innego języka, więc jestem pewna, że wszyscy znajdą coś dla siebie. Jeśli chcesz się uczyć języka obcego, perfekcyjnie go opanować, a ponadto dobrze się przy tym bawić, poznając aktualności i kulturę innych krajów- to magazyn w sam raz dla Ciebie! Jest to dwumiesięcznik, w każdym numerze są ciekawe artykuły i nagrania MP3 . Wydanie jest tanie, a jakie użyteczne! Już dziś można zamawiać numery na www.kiosk.colorfulmedia.pl. Jest to sklep powyższego wydawnictwa. Jeśli chcecie dowiedzieć się czegoś więcej- zapraszam na stronę Colorful Media


Udostępnij ten post

6 komentarzy :

 1. Ciągle się zastanawiam nad English Matters 😊 może się skuszę 😊

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Jak dostanę pierwsze wydanie- dam Ci znać jak to wygląda! :)

   Usuń
 2. Dobrze znam i lubię to wydawnictwo. Mają naprawdę fajnie przygotowane magazyny i bardzo ciekawe. Jedyny minus to cena, ale i tak warto ;)

  Pozdrawiam
  Caroline Livre

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Myślę, że jak dobre magazyny, to można jakoś przymknąć oko :)

   Usuń
 3. Widzę, że ostatnio większość blogerów nawiązała z nimi współpracę :D Cóż, sama może kiedyś skuszę się na English Matters lub na Buisness English. Szkoda, że nie ma osobnej ze słownictwem prawniczym, wtedy brałabym w ciemno ;)
  Pozdrawiam,
  Kochamy Książki

  OdpowiedzUsuń

Z książką do łóżka © 2015. Wszelkie prawa zastrzeżone. Szablon stworzony z przez Blokotka