[ZAPOWIEDŹ WYDAWNICZA] "Potomkowie" Tosca Lee

Kochani! Jakiś czas temu zaczęłam intensywnie zastanawiać się nad poszerzeniem swoich preferencji czytelniczych. Postanowiłam sięgnąć po książki, które wybiegają tematyką od dotychczasowych ulubieńców. Mam nadzieję, że znajdę pozycję, które mnie przekonają! :) Obecnie prezentuję Wam zapowiedź Wydawnictwa IUVI


"Po przebudzeniu nie pamiętasz nic. Nie wiesz, jak się nazywasz i skąd pochodzisz. Nie rozpoznajesz twarzy ludzi, których kiedyś znałaś. Masz tylko ostrzeżenie, które napisałaś do siebie samej, zanim wymazałaś z pamięci całą przeszłość:
„Emily, to ja. Ty.
Nie pytaj o dwa minione lata… Nie szukaj ich w pamięci i nie staraj się grzebać w przeszłości.
Od tego zależy twoje życie. Życie innych ludzi również.
Tak przy okazji, nie masz na imię Emily…”Masz 21 lat i zaczynasz wszystko od początku w obcym miejscu, z nowym imieniem i nowym życiem. Aż nadchodzi dzień, w którym nieznajomy mówi ci, że jesteś potomkinią „Krwawej Hrabiny” Elżbiety Batory, największej morderczymi wszech czasów. I jesteś ścigana.
Nie wierzysz mu, dopóki zabójca naprawdę się nie pojawia. Uciekasz.
Wszystkie odpowiedzi leżą w przeszłości, którą postanowiłaś pogrzebać. Tylko jedno wiesz na pewno: twoi bliscy zginą, jeśli nie odzyskasz utraconych wspomnień.

Jednak by ocalić innych, musisz najpierw sama nie dać się zabić."

źródło: Wydawnictwo IUVI
premiera: 26.10.2016~ Wkrótce na blogu recenzja. ~

Udostępnij ten post

12 komentarzy :

 1. Z jednej strony opis tej książki mnie zaciekawił,ale nie jestem do niej całkowicie przekonana.Dlatego poczekam na Twoją recenzję,a dopiero potem zdecyduję czy warto dać jej szanse :)

  OdpowiedzUsuń
 2. Fabuła calkiem ciekawa. Poczekam jednak na pierwsze recenzje.

  OdpowiedzUsuń
 3. Czekam właśnie na tę ksiązkę :D Jestem jej bardzo ciekawa, a od IUVI jeszcze leci do mnie "Poradnik dla smoków..." - no tego to jestem pioruńsko ciekawa xD

  OdpowiedzUsuń
 4. Brzmi ciekawie. Chyba się skuszę.

  OdpowiedzUsuń
 5. Opis brzmi całkiem ciekawie. Być możę, kiedyś przeczytam ;)

  OdpowiedzUsuń

Z książką do łóżka © 2015. Wszelkie prawa zastrzeżone. Szablon stworzony z przez Blokotka