[ZAPOWIEDŹ WYDAWNICZA] "Księga Snów" Nina George

Jeśli czytaliście "Lawendowy pokój" i "Księżyc nad Bretanią", uwielbiacie pióro Niny George, to mam dla Was niespodziankę! Drugiego lutego 2017 roku nakładem Wydawnictwa Otwartego ukaże się trzecia powieść, zamykająca cykl powieści o nieskończoności, mianowicie  "Księga snów"! "Między życiem i śmiercią istnieje świat, którego stąd nie widać.

Życie człowieka to suma wyborów.
Dokonuje ich w każdej sekundzie.
Ale czy wie, jakie naprawdę będą ich skutki?
Czy może sprawić, by zły wybór doprowadził do szczęśliwego zakończenia?

Henri. Reporter wojenny. Żył w ciągłym zagrożeniu, jednak najbardziej przerażał go stały związek i założenie rodziny. Ratuje tonącą dziewczynkę, ale sam zapada w śpiączkę.
Eddie. Redaktorka w wydawnictwie. Kiedyś związana z Henrim. Jej ustabilizowane życie burzy informacja, że uczynił ją odpowiedzialną za podejmowanie wszystkich decyzji dotyczących jego leczenia.
Sam. Wyjątkowo inteligentny i wrażliwy trzynastolatek. Łatwo rozpoznaje uczucia innych, a emocje opisuje za pomocą kolorów. Marzy o tym, aby w końcu poznać ojca, którego losy śledził przez całe życie.

Przeszłość i teraźniejszość, rzeczywistość i marzenia, prawda i to, co się prawdą wydaje, splatają się w jedną historię. Ścieżki trójki bohaterów krzyżują się w krainie snów, gdzie zacierają się granice, a wspomnienia dają drugą szansę na życie."

premiera: 02.02.2017

~ Wkrótce na blogu recenzja ~

Udostępnij ten post

9 komentarzy :

Z książką do łóżka © 2015. Wszelkie prawa zastrzeżone. Szablon stworzony z przez Blokotka