[ZAPOWIEDŹ WYDAWNICZA] "Ścieżki nadziei" Richard Paul Evans

Już 1 lutego do księgarni wchodzi najnowsza książka Richarda Paula Evansa "Ścieżki nadziei" wydane przez Wydawnictwo Znak Literanova

"Ścieżki nadziei" zamykają bestsellerową serię "Dzienniki pisane w drodze" Richarda Paula Evansa. Autor "Kolorów tamtego lata" i "Stokrotek w śniegu" zabiera nas w podróż, która odmienia życie i pozwala odzyskać nadzieję.


"Człowiek musi iść. Do tego został stworzony.

Po śmierci ukochanej żony, utracie domu i pracy Alan wyruszył w pieszą podróż przez całą Amerykę. Sam. Z jednym plecakiem. Z mnóstwem pytań o sens życia i cierpienia. Podczas swej niezwykłej wędrówki doświadczył dobra i ciepła, otrzymał pomoc i przekonał się o sile, jaką dać może tylko przyjaźń. Spotkał ludzi, którzy na zawsze odmienili jego życie. Powoli odzyskiwał nadzieję. Ale nigdy nie wiemy, co czeka nas za zakrętem drogi. Los znów kazał Alanowi przerwać podróż i poddał go kolejnej ciężkiej próbie. Teraz jednak Alan ma coś, czego mu brakowało, zanim wyruszył – bagaż doświadczeń i mądrość zdobyte podczas wędrówki. Czy to wystarczy, aby dokończyć podróż? Czy Alan zostawi za sobą przeszłość i znajdzie siłę, by żyć na nowo? Czy odzyska szanse na miłość i zwykłe ludzkie szczęście?"

źródło: Znak Literanova
premiera: 01.02.2017


~ Wkrótce na blogu recenzja ~

Udostępnij ten post

11 komentarzy :

 1. Lubię twórczość tego autora, dlatego chętnie zapoznam się z jego najnowszą powieścią.

  OdpowiedzUsuń
 2. Mam nadzieję, że będzie to kolejna rewelacyjna książka Evans'a :)
  Justyna z livingbooksx.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń
 3. Znam tylko ze słyszenia :) Nowy rok- nowe wyzwania? :)

  OdpowiedzUsuń
 4. Lubię tego autora :) na pewno przeczytam :3

  PS: po 3 latach wracam do czytania i kontynuowania prowadzenia mojego bloga, zajrzyj jeśli masz ochotę.Pozdrawiam serdecznie. I czekam na kolejną recenzję ;)

  OdpowiedzUsuń
 5. Myślę że to jedna z ciekawszych pozycji lutowych nowości :)

  OdpowiedzUsuń
 6. Książki Evansa lubię. I to bardzo, dlatego też i tę publikację mam w planach.

  OdpowiedzUsuń
 7. Muszę koniecznie zapoznać się z tą serią :). Zakochałam się w książce "Obietnica pod jemiołą" i coś tak czuję, że Evans będzie często gościć w moich wolnych, czytelniczych chwilach :).

  OdpowiedzUsuń
 8. Ta seria jest mi nadal nieznana więc mam trochę do nadrobienia. Powieść kończąca cykl zapowiada się jednak bardzo ciekawie. Pozdrawiam! :)

  OdpowiedzUsuń
 9. Wydaje się bardzo ciekawa :) jak trafię to z chęcią przeczytam :*

  OdpowiedzUsuń

Z książką do łóżka © 2015. Wszelkie prawa zastrzeżone. Szablon stworzony z przez Blokotka