[ZAPOWIEDŹ WYDAWNICZA] „Powrót do starego domu” Ilona Gołębiewska

Czy brakuje Wam książek, które wyzwalają prawdziwe emocje? Jeśli tak, to przedstawiam Wam książkę Ilony Gołębiewskiej – „Powrót do starego domu”. Publikacja zostanie wydana nakładem Wydawnictwa Muza już 29 marca!


Czasami los jest przewrotny, a widoczne na pierwszy rzut oka szczęście całkowicie złudne. Mogłoby się wydawać, że Alicja Pniewska ma wszystko. Jednak to tylko pozory, za którymi kryje się smutna prawda. W jej życiu brakuje najważniejszego – wsparcia najbliższych osób. Dlatego wciąż żyje wspomnieniami o rodzinnym domu, w którym czuła się bezpieczna i bezgranicznie kochana przez rodziców i dziadków.

Alicja ma 37 lat. Jej małżeństwo właśnie się rozpadło, straciła lukratywną posadę, została bez dachu nad głową. W ciężkich chwilach pomocy udziela jej jedynie Dorota, przyjaciółka z czasów studenckich. Uciekając przed swoim zrujnowanym życiem, Alicja znajduje schronienie w starym rodzinnym domu w malowniczej miejscowości Pniewo. Z radością odkrywa, że jest to idealne miejsce do odzyskania równowagi i że tu właśnie ma szansę znaleźć duchowe ukojenie. Decyduje się na remont starego rodzinnego domu. Postanawia zostawić przeszłość za sobą i rozpocząć całkiem nowy rozdział w życiu. Zaskakujące zdarzenia, niezwykli ludzie i tajemnica sprzed lat wystawią Alicję na ciężką próbę. Ponownie stanie przed koniecznością walki o swoje szczęście.

Pewnej upiornej nocy spotyka Dziada – legendarnego uczestnika wydarzeń, które przed kilkudziesięcioma laty wstrząsnęły Pniewem. Otrzymuje od niego pamiętnik swojego dziadka Jana, który opisuje w nim piekło wojny. Nieoczekiwanie w starej szafie na strychu Alicja znajduje dokument ujawniający przed nią kolejne tajemnice przeszłości. Na idealnym dotąd wizerunku jej rodziny powstaje rysa...  Alicja odkrywa pilnie strzeżony rodzinny sekret z przeszłości. Co wydarzyło się w Pniewie, kiedy Alicja była jeszcze dzieckiem? Czy tajemnica z przeszłości przekreśli szansę na szczęśliwe życie, które na nowo zaczęła budować? Tragiczny los małego Michałka całkowicie zmieni podejście Alicji do życia, a miłość upomni się o nią w najmniej spodziewanym momencie. Czy prawda o przeszłości rodziny pozwoli odnaleźć jej szczęście u boku kochanego mężczyzny?”


premiera: 29.03.2017~ wkrótce recenzja~

Udostępnij ten post

5 komentarzy :

 1. Książka zapowiada się bardzo ciekawie. I ma piękną okładkę.

  OdpowiedzUsuń
 2. Prezentuje się pięknie.
  Zdradzę, że zajmuje ona pierwsze miejsce na mojej liście must read :-)

  OdpowiedzUsuń
 3. Prezentuje się pięknie.
  Zdradzę, że zajmuje ona pierwsze miejsce na mojej liście must read :-)

  OdpowiedzUsuń
 4. z przyjemnością obejrzałabym film ;) książki niestety chwilowo musiałam odstawić na bok

  OdpowiedzUsuń
 5. Z zapowiedzi wnioskuję, że jest spora szansa że mi się spodoba :)

  OdpowiedzUsuń

Z książką do łóżka © 2015. Wszelkie prawa zastrzeżone. Szablon stworzony z przez Blokotka