WSPÓŁPRACAZ wielką przyjemnością nawiążę współpracę z wydawnictwami, portalami tematycznymi czy autorami. W tym celu należy wysłać wiadomość na poniższy adres mailowy. 

Jestem zainteresowana takim rodzajem współpracy jak: napisanie recenzji (również przedpremierowej), organizacja konkursu, wypromowanie, wstawienie zapowiedzi wydawniczej, wywiadem, rekomendacją bądź objęciem patronatu. Jeśli byłaby inna propozycja, również jestem skłonna ją przemyśleć. Czas oczekiwania na recenzję to mniej więcej trzy tygodniu, często mniej, a czasami niestety więcej, w zależności od obowiązków i czasem jakim dysponuję. 

Czytam przeważnie książki papierowe, ale jeśli jest tylko wersja elektroniczna, to mogę zrobić wyjątek. Wymagana jest jednak forma PDF, ponieważ czytnika na dzień dzisiejszy nie posiadam. Poza blogiem publikuję również na lubimyczytac.pl, empik.com, granice.pl, gandalf.com.pl, bookhunter.pl, taniaksiazka.pl oraz fanpage pod tą samą nazwą co blog, tj. Z książką do łóżka. 

Zazwyczaj czytam książki oparte na faktach, sensacyjne, kryminały, psychologiczne, obyczajowe, poradniki, rzadziej romanse, historyczne czy fantastykę. Jeśli natomiast propozycja jest ciekawa, warto spróbować zmienić moje spojrzenie na niektóre gatunki. 

Recenzję piszę na podstawie własnych odczuć, nikt nie może wpływać na moją ocenę. Nie wszystkie opinie będę pozytywne, należy się z tym liczyć. Wszystko zależy od tego jak i czy w ogóle książka się obroni w moich oczach.

bohaterkatragiczna@gmail.com

Brak komentarzy :

Prześlij komentarz

Z książką do łóżka © 2015. Wszelkie prawa zastrzeżone. Szablon stworzony z przez Blokotka